O nás

Vitajte v našom e-shope ACTIVE KIDS, ktorého hlavným cieľom je motivovať čo najviac detí a ich rodičov k aktívne strávenému času na čerstvom vzduchu. Pomocou funkčného, pohodlného a zároveň dizajnového oblečenia ich vytiahnuť od mobilov a televízorov do prírody. V oblečení, ktoré bude nielen skvele vyzerať, no zároveň bude maximálne plniť svoju funkciu. Je to ideálne celoročné oblečenie vhodné na detské ihrisko aj uprostred sídliska, na výlety do prírody, turistiku, na letnú aj zimnú dovolenku, rovnako aj na cestu do škôlky či školy. Vďaka špeciálnym materiálom dokáže detské funkčné oblečenie udržiavať teplo, odvádzať pot, rýchlo schne, je vodeodolné, vetruvzdorné. Jeho hlavnou úlohou je postarať sa, aby vaše dieťa nemalo pri žiadnej aktivite nepríjemný pocit spoteného tela a chladu. Ukážeme vám, že náš hlavný slogan nie je len fráza.

A ako ACTIVE KIDS vlastne vzniklo? Ako ináč, na čerstvom vzduchu. V septembri 2016 sme si splnili náš cestovateľský sen a strávili sme nezabudnuteľné týždne v jednej z najkrajších krajín sveta - v Nórsku. V krajine neopísateľnej prírodnej krásy, v krajine tých najkrajších fjordov a tisícov vodopádov. V krajine, kde je kvalitné funkčné outdoorové oblečenie základnou výbavou každého dieťaťa. A práve v tomto outdoorovom raji sme sa rozhodli, že takéto kvalitné oblečenie chceme ponúknuť aj vašim deťom. 

Hlavnou inšpiráciou vzniku celej našej značky a loga bola naša aktívna dcéra. To dievčatko v logu je práve ona. Veselá, detská, aktívna a neposedná. A práve taká je aj celá naša značka. 

Naším hlavným cieľom je: 

  • ponúknuť rodičom kvalitné detské funkčné oblečenie a možnosť obliecť svoje deti od hlavy až po päty na jednom mieste
  • riešiť problém rodičov, ktorí nevedia, čo v akom počasí deťom obliekať. Snažíme sa ich naučiť, ako jednotlivé materiály a vrstvy kombinovať. Snažíme sa im vysvetliť, že oblečenia netreba plné skrine, no stačí pár kvalitných kúskov, ktoré môžu deťom obliekať stále dookola a dokonca aj ponechať mladším súrodencom.
  • šetriť rodičom ich čas – u nás môžu nakúpiť všetky 3 vrstvy oblečenia aj s doplnkami na jednom mieste
  • zjednodušiť rodičom živoť, oslobodiť ich od večných zákazov a príkazov, čo dieťa vonku smie a nesmie. V našom oblečku sa pokojne môžu deti aj čľapkať v mlákach, válať po snehu, kolenačkovať po tráve, jednoducho robiť všetko, čo k aktívnym deťom patrí. A to všetko bez toho, aby sa oblečenie zničilo, premoklo,...

activekids-banner-1 activekids-banner-2 activekids-banner-3


OBLEČIEME VAŠE DETI DO KAŽDÉHO POČASIA

Detské softshellové nohavice, bundy aj overaly, výbava na lyžovačku, detské oblečenie z merino vlny, oblečenie do dažďa, chlapčenské tepláky, ponožky a čiapky z merino vlny, UPF50+ ochrana na leto. A to všetko pre dievčatá a chlapcov každého veku. S nami oblečiete svoje deti na detské ihrisko aj uprostred sídliska, na výlety do prírody, turistiku, na letnú aj zimnú dovolenku, rovnako aj na cestu do škôlky či školy. 

SME TU PRE VÁS

Funkčne obliekame vlastné deti, a preto dobre vieme, ako obliecť aj tie vaše. S radosťou vás naučíme správne vrstviť funkčné oblečenie. 

KVALITA JE PRIORITOU

Nepredávame nič, čo by sme neobliekli vlastným deťom. Vyberáme pre vás materiály a značky tej najvyššej kvality s výrobou prevažne v EU. Zaradením viacerých slovenských a českých značiek do nášho portfólia podporujeme lokálnu výrobu a predajcov. 

PREDÁVAME TZV. RASTÚCE OBLEČENIE

V našej ponuke nájdete aj tzv. rastúce oblečenie, ktoré vďaka unikátnemu strihu vydrží dieťaťu viac veľkostí. Pre tých najmenších drobčekov predávame napr. body s extendorom, ktorého pripojením sa body zväčší až o dve celé čísla. Extendor je súčasť každej veľkosti. Kúpou rastúceho oblečenia teda šetríte peniaze.

ŠETRÍME VÁŠ ČAS AJ PENIAZE

U nás kúpite všetko na jednom mieste. Oblečieme drobčekov, školákov aj teenegerov. Veľkosti vám premeriame, prípadne ochotne vymeníme. Tovar skladom doručíme do 24hod od odoslania zásielky. 

CESTUJEME, ŠPORTUJEME, TESTUJEME V TERÉNE

Žijeme aktívne a veľmi radi cestujeme. Naše oblečko dôkladne testujeme v prírode, na turistike aj na ihriskách či športoviskách. Práve vďaka funkčnému oblečeniu sme si dokázali naplno užiť aj našu nezabudnuteľnú mesačnú kempovačku na Novom Zélande. 

PÍŠEME PRE VÁS BLOG 

Na našom blogu nenájdete len články o jednotlivých materiáloch a oblečení, no v sekcii "Tipy na výlety" sa môžete inšpirovať výletmi iných aktívnych rodičov, ktorí nám pomáhajú s obsahom nášmu blogu. A možno sa stanete aj vy naším ďalším blogerom. 

E-BOOK PRE VÁS AKO DARČEK ZADARAMO

Máme pre vás darček. Stiahnite si zadarmo náš e-book "Ako dobre obliecť dieťa do každého počasia".