Kto sme a prečo sme vznikli?

Vitajte v našom e-shope ACTIVE KIDS, ktorého hlavným cieľom je motivovať čo najviac detí a ich rodičov k aktívne strávenému času na čerstvom vzduchu. Pomocou funkčného, pohodlného a dizajnového oblečenia ich vytiahnuť od tabletov a počítačov do prírody. V oblečení, ktoré bude nielen skvele vyzerať, no zároveň bude maximálne plniť svoju funkciu. Dokážeme vám, že náš hlavný slogan “Neexistuje zlé počasie, len zle oblečené dieťa” nie je len fráza.

A ako ACTIVE KIDS vlastne vznikol? Ako ináč, na čerstvom vzduchu :-) V septembri 2016 sme si splnili náš cestovateľský sen a strávili sme nezabudnuteľné týždne v jednej z najkrajších krajín sveta - v Nórsku. V krajine neopísateľnej prírodnej krásy, v krajine tých najkrajších fjordov a tisícov vodopádov. V krajine, kde je kvalitné funkčné outdoorové oblečenie základnou výbavou každého dieťaťa. A práve v tomto outdoorovom raji sme sa rozhodli, že takéto kvalitné oblečenie chceme ponúknuť aj vašim deťom. 

S ACTIVE KIDS oblečiete svoje deti do merino vlny od slávnej nórskej firmy DEVOLD, ktorá vyrába funkčné oblečenie už od roku 1853. Skvelým spoločníkom merino vlny sú softshellové bundy a nohavice firmy UNUO, ktoré dokonale chránia pred vetrom a dažďom. Vďaka nepremokavému oblečeniu dánskej firmy ELKA ostanú deti v suchu a teple aj v upršanom počasí. Funkčnému oblečeniu z merino vlny sa venujú aj české firmy KAMA a LASTING. Úspešná slovenská módna značka CARPE DM oblečie všetky deti do štýlových bavlnených teplákov a mikín. Výrobky spomínaných značiek sa od prvej chvíle stanú verným spoločníkom vašich detí pri ich každodenných výpravách za dobrodružstvom. Navyše už nemusíte robiť kompromisy medzi dizajnom a funkčnosťou. Naše značky ponúkajú krásne moderné oblečenie, ktoré za zapáči aj tým najnáročnejším detským módnym kritikom.

Active Kids family